Remonditöökojad

Kiire ja lihtne kahjukäsitlus!

{{transform.translate('repair_services_title', 'repair-services')}}

{{transform.translate('repair_services_map_title', 'repair-services', {brand: vehicleMake})}}

arrow-left {{transform.translate('repair_services_map_sub_title', 'repair-services')}}

BTA aktsepteerib kahjustuste hinnanguid ainult koostööpartnerite vahendusel. Koostööpartnereid valides lähtume pakutavate teenuste kvaliteedist ja suutlikkusest teostada töid kokkulepitud aja jooksul. Valime koostööpartnerid hoolikalt ning tegeleme järjepidevalt sellega, et tagada enda klientidele mugav ja kvaliteetne teenus.

Kui sõidukil kehtib üldgarantii, soovitame sõiduki alati ette näidata margiesinduses. Kui üldgarantii on läbi, tuleb pöörduda meie koostööpartnerite poole. Kui soovite alati sõidukit margiesinduses remontida, on võimalik kaskokindlustust ostes täiendav lisakaitse poliisile lisada, mis võimaldab sõidukit margiesinduses remontida.

Koostööpartneri juurde tuleb pöörduda esimesel võimalusel. On väga oluline, et kahjujuhtumi raames tekkinud kahjud ei suureneks ja koostööpartner saaks võimalikult kiiresti täpsed kahjustused fikseerida.

Otsus tehakse esimesel võimalusel pärast kõikide vajalike dokumentide laekumist. Klientide mugavust silmas pidades pakume kahjude kiiret käsitlemist. Kui pärast õnnetust on sinu sõidukil vaid väikesed kahjustused, näiteks mõranenud esiklaas, teeme telefonivestluse järel samal või järgmisel tööpäeval hüvitamise otsuse. Hoolitseme selle eest, et saaksid niipea kui võimalik pöörduda remondiettevõttesse, et sõiduk korda teha.

Üle 60% kasko kindlustusjuhtumitest garanteeritakse ühe tööpäeva jooksul pärast kõigi vajalike dokumentide kättesaamisest ja me töötame jätkuvalt selle nimel, et osakaalu veelgi suurendada. Seejuures väljastatakse suur hulk otsustest vaid paari tunni jooksul.

Kaskokindlustuse lepingut sõlmides on võimalik asendussõiduki lisakaitse poliisile lisada. Kui vajad enda sõidukit pidevalt, siis lisa kindlasti lisarisk poliisile, sest siis saad muretult liigelda ka ajal, mil auto on remondis. Asendussõiduki saad võtta endale sobivast ettevõttest. Kindlasti tuleb aga silmas pidada asendussõiduki maksimaalset päevamäära. Alates 10.juunist kehtivad uued kaskokindlustuse tingimused ja nende alusel võib asendussõiduki asemel kasutada ka ühistransporti – näiteks, ajal, mil sinu auto on remondis, võid ringi sõita hoopis Bolti tõukerattaga.

Kui Sul kaskot ei ole või asendussõiduki risk oli valimata, soovitame pöörduda koostööpartneri poole, kes pakub remondi perioodiks (tasuta) asendussõidukit.

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{item.badge}}
{{item.title}}
{{formattedPrice(item.price)}}
{{item.title}}
{{sparsePrice(price, true)}} €
{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

Omavastutus Kasko
{{transform.translate(title)}} {{value}}
Kindlustuskaitsed

Hüvitame BTA kindlustuses liikluskindlustuse sõlminud isiku poolt tekitatud liikluskahju ning ravikulud raviasutuses kolmandatele isikutele (teiste sõidukite omanikud, jalgratturid, jalakäijad) ja kahjustused kolmandate isikute varale.

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{translation('one_property_covered_deductible')}} {{coveredPopup.deductible}} €
{{translation('one_property_covered_risks')}}
{{localized(value.tooltipDescription)}}
{{coveredPopup.coveredContent.title}}

{{coveredPopup.coveredContent.description}}

{{item.title}}
{{coveredPopup.formattedPrice(item.price)}} €accident_one_day_per_person
{{localized(risk.title)}}
{{coveredPopup.sparsePrice(price, true)}} €

Telli meeldetuletus

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Olen nõus saama BTA eripakkumisi ja uudiskirju
Your session will end in:

{{sessionTimeout.formattedTime}}

popup_year_of_driver_license
btar_popup_vehicle_data
{{ fieldsPopupHeading }}
{{ cmsFields.youngestDriver.label }}
btar_age_not_in_range
no_youngest_driver_age_error_message
{{ cmsFields.drivingExperience.label }}
no_driving_experience_error_message
{{ cmsFields.territory.label }}
no_territory_error_message
{{ cmsFields.drivingExperienceLessThanThreeYears.label }}
no_driving_experience_lt_3_years_error_message
{{popup.textTitle}}
Palun oota!

Meil läheb üks hetk, et kalkuleerida Sulle parim pakkumine.

Cookie
Küpsiste
Cookies Settings
Küpsiste seaded
See veebisait kasutab küpsiseid, mis on veebisaidi toimimiseks hädavajalikud.
Teie nõusolekul võib see veebisait kasutada lisaks statistilisi ja turundusküpsiseid.

Kui nõustute kõigi küpsistega, klõpsake palun "Lubada".
Kui soovite küpsistest keelduda, klõpsake palun "Ma ei ole nõus". Saate oma eelistusi hallata, klõpsates nuppu "Küpsiste haldamine".

Lisateavet leiate meie küpsiste eeskirjast
Lisateavet leiate meie
küpsiste eeskirjast

Funktsionaalsuse parandamise (vajalikud) küpsised

Antud küpsised on vajalikud veebilehe toimimise tagamiseks ning neid ei saa deaktiveerida. Need küpsised saab jaotada sessiooni ja püsiküpsisteks, mis ei säilita isikut tuvastavat informatsiooni. Sessiooni küpsised kustutatakse niipea kui lahkute käesolevalt veebilehelt.


Statistika küpsised

Antud küpsiseid kasutatakse veebilehe ja andmevoo allikate kasutamise hindamiseks, et saada veebilehe toimimise parendamiseks vajalikku informatsiooni. Antud küpsised aitavad meil määrata, millised veebilehe jaotised on kõige populaarsemad ning millised on kasutajate harjumused lehe kasutamisel. Selleks otstarbeks me kasutame Google Analytics statistikamootorit. Kogu kogutud informatsioon on anonüümne ning see ei võimalda Teie tuvastamist.


Turunduse küpsised

Antud kolmandate osapoolte küpsiseid kasutatakse personaliseeritud reklaami näitamiseks vastavalt Teie soovidele. Me kasutame küpsiseid, mis aitavad meil koguda informatsiooni Teie lehe kasutamise harjumuste kohta ning võimaldavad meil teada saada Teie huve, et saaksime näidata Teile ainult neid reklaame, mis vastavad Teie kasutamise harjumustele. Kui Te ei soovi näha mingit reklaami, siis jätke antud valik märkimata.